XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19 WRZEŚNIA 2021

1. Zapraszamy do udziału w Apelach Jasnogórskich w soboty o godz. 21:00 przy figurze Matki Bożej.

2. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędzie się we wtorek o godz. 19:15 w salce katechetycznej.

3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się:
    - w czwartek dla klas VIIIA i VIIIB o godz. 16:30, a dla klasy VIIIC i VIIID o godz. 17:00;

- w piątek dla kandydatów ze szkoły ponadpodstawowej o godz. 17:00.
    W następnym tygodniu odbędzie się także spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – szczegóły  podane zostaną za tydzień.

4. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.

5. Biuro parafialne będzie czynne w dni powszednie po drugiej Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy św. porannej.

6. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika katolickiego.

7. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych, wołając: Dobry Jezu…