Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

ogłoszenia duszpasterskie

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 CZERWCA 2018 A. D.

1.Dzisiaj o godz.14.00 zapraszamy na tradycyjny Festyn Parafialny na placu koło plebanii, od strony Osiedla Kwiatowego. Planujemy gry i zabawy dla dzieci, występy muzyczne, pokazy strażackie, prezentacja zabytkowych pojazdów a także stoiska z przysmakami. Dochód z Festynu Parafialnego wspomoże działalność Parafialnego Zespołu CARITAS.

2.Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Czerwcowych - ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Eucharystii o godz.18.00. Jak również w Apelach Maryjnych w każdą sobotę o godz. 21.00, pod figurą Matki Boskiej przy Kościele Parafialnym.

3.W przyszłą Niedziele o godz.15.00 przy Figurze Matki Boskiej na Okręgliku, będzie miała miejsce tradycyjna Eucharystia, z okazji kolejnej rocznicy nawiedzenia wiernej kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4.LSO z Budzynia i Sokołowa Budzyńskiego udaje się w najbliższym tygodniu na swój letni obóz. We wtorek zbiórka o godz.7.45, zaś o godz.8.00 Eucharystia w Kościele, po nich o godz.8.45 wyjazd z pod Kościoła. W środę powrót pomiędzy godz.18.00, a godz.20.00 do Budzynia i wysiadka przy Kościele.

5.We wtorek o godz.19.45 na plebanii, będzie miała miejsce katecheza przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych.

6.We czwartek o godz.8.15 w Kościele, będzie miała miejsce Eucharystia z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Zaś w przyszłą Niedzielę po Eucharystii o godz.11.00 w Kościele, zapraszamy wszystkie dzieci po odbiór drobnych pamiątek na zakończenie roku katechetycznego.

7.W sobotę Wspólnota Parafialna udaje się na Pielgrzymkę Autokarową do Lichenia Starego. Wyjazd o godz.6.00 z pod Gminnego Ośrodka Kultury. Osoby zapisane prosimy o wpłatę kwoty w wysokości 35 zł, w zakrystii lub biurze parafialnym.

8.W sobotę 23 czerwca organizowany jest wyjazd dla mężczyzn do Częstochowy na kolejne już Oblężenie Jasnej Góry, którego hasło brzmi: Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie – (J 2,5).Więcej informacji i zapisy u duszpasterzy w Parafii pw. Świętego Floriana w Chodzieży.

9.W poniedziałek 25 czerwca udajemy się z Parafialną Pielgrzymką do Lwowa i na Kresy. Zbiórka i wyjazd uczestników z pod Kościołem Świętego Andrzeja Boboli o godz.5.00.

10. W tym tygodniu biuro parafialne czynne codziennie po Eucharystii wieczornej, zaś w sobotę po Eucharystii porannej.

11.Zapraszamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

12.W tym tygodniu zmarła ś.p. Krystyna Nowak z ulicy Wiśniowej. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00.W naszych modlitwach pamiętajmy o niej i o wszystkich naszych zmarłych wołając: Dobry Jezu…