Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

PAPIESKI DZIEŃ UBOGICH

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 LISTOPADA 2019 A. D.

1.Dzisiaj, podczas Eucharystii o godz.11.00 w Kościele, będzie miało miejsce poświęcenie książeczek dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej. Zaś po niej, będzie miała miejsce katecheza dla tych dzieci i ich rodziców, również w Kościele.

2.W ubiegłą Niedzielę, w ramach XI Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, zebraliśmy łącznie do puszek 850 zł. Za złożone ofiary składamy staropolskie: BÓG ZAPŁAĆ.

3.W przyszłą Niedzielę, będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, tym samym zakończenie Starego Roku Kościelnego. Z tej racji odmówimy Litanię do NSPJ i Akt Oddania Rodzaju Ludzkiego po Eucharystii w Budzyniu o godz.9.00, zaś w Sokołowie Budzyńskim o godz.10.00.

4.Biuro parafialne, będzie czynne w tym tygodniu codziennie, z wyjątkiem piątku po drugiej Eucharystii wieczornej. Zaś w sobotę po Eucharystii porannej.

5.Zapraszamy wszystkich dorosłych parafian na cykl Katechez Parafialnych, dotykających rzeczywistości Dekalogu w jego poszczególnych odsłonach. III Katecheza Parafialna, będzie miała miejsce w poniedziałek o godz.19.30 w salce katechetycznej.

6.Katecheza przed chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych, będzie miała miejsce we wtorek o godz.19.30 w salce katechetycznej.

7.W tym tygodniu swoje spotkania duszpasterskie, będą miały następujące grupy:

- Krąg Biblijny, w środę o godz.19.30 w salce katechetycznej

- Oaza Młodzieżowa, w czwartek o godz.19.30 w salce katechetycznej

8.Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

9.W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich zmarłych wspólnie wołając: Dobry Jezu…