Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

Bierzmowanie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA 20 STYCZNIA 2019 A. D.

 

1.Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup i wspólnot, działających w naszej Wspólnocie Parafialnej, będzie miało miejsce dzisiaj o godz.14.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy: Radę Parafialną, Duszpasterską i Ekonomiczną, Matki Różańcowe, Różaniec Rodzinny, Różaniec Dziecięcy, Parafialny Zespół CARITAS, Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii, Katechetki, Osoby troszczące się o porządek wokół Kościołów, Pracowników Wspólnoty Parafialnej, Matki w Modlitwie, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Rycerstwo Maryi Niepokalanej, Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich, Krąg Małżeństw i Rodzin Domowego Kościoła, Poradnię Małżeńsko - Rodzinną, Krąg Biblijny, Braci Piwowarów, a także Strażników Grobu Pańskiego - Turków.

2.Spotkanie opłatkowe dla całej Liturgicznej Służby Ołtarza w Budzyniu i w Sokołowie Budzyńskim, Oazy Młodzieżowej, Scholki Dziecięcej, rodziców tychże dzieci i młodzieży, będzie miało miejsce za tydzień, w Niedzielę 27 stycznia o godz.15.00 w salce katechetycznej.

3.Z racji kolędy, Eucharystia od poniedziałku do piątku, będzie sprawowana o godz.15.00. Zachęcamy w niej do uczestnictwa rodziny, które danego dnia przeżywają wizytę duszpasterską kapłana.

4.Biuro Parafialne od poniedziałku do piątku, będzie czynne od godz.14.00 do godz.14.30. Zaś w sobotę po Eucharystii porannej.

5.W ramach katechezy przedmałżeńskiej dla narzeczonych, zapraszamy w przyszłą sobotę, 26 stycznia na Eucharystię o godz.18.00, zainteresowanych narzeczonych, ich rodziców i przyszłych teściów. Po Eucharystii przewidziane jest spotkanie. Wszystko odbędzie się w Świątyni.

6.Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

7.W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich zmarłych wołając: Dobry Jezu…

 

 

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

W poniedziałek 21.01.2019 od godz.15.30:

I Ks. – Osiedle Wierzbowe nr 16 i nr 18
II Ks. – Osiedle Wierzbowe nr 17 i  nr 19

 We wtorek 22.01.2019 od godz.15.30:

I Ks. – Wybudowanie za torami PKP (przedłużenie Ulicy Przemysłowej), od P. Rybałtowskiej w kierunku tartaku, Gospodarstwa od Państwa Cablów do Marchlewiczów, następnie Łucjanowo
II Ks. – Ulica Strażacka i Ogrodowa

 W środę 23.01.2019 od godz.15.30:

I Ks. – Ulica Ks. E. Struka i Ulica Lipowa (strona parzysta)
II Ks. – Osiedle Słoneczne 5

We czwartek 24.01.2019 od godz.15.30:

I Ks. - Osiedle Słoneczne 1, 2 A, 2 B
II Ks. - Osiedle Słoneczne 2 C, 4

W piątek 25.01.2019 od godz.15.30:

I Ks. - Ulica Piłsudskiego od nr 1 do skrzyżowania oraz Ulica Napiecka
II Ks. - Ulica Piłsudskiego od nr 43 do nr 15

W sobotę 26.01.2019 od godz.9.00:

I Ks. – Osiedle Piaski od nr 15 do nr 69
II Ks. – Ulica Sportowa, Przylesie, Wybudowanie, Osiedle Piaski od nr 14 do nr 71

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W poniedziałek 28.01.2019 od godz.15.30:

I Ks. – Osiedle Wierzbowe nr 12  i nr 13
II Ks. – Osiedle Wierzbowe nr 14 i  nr 15

We wtorek 29.01.2019 od godz. 15.30:

I Ks. - Ulica Dworcowa (od Drogi Krajowej nr 11)
II Ks. - Ulica Dworcowa (od Figury NSPJ)

W środę 30.01.2019 od godz. 15.30:

I Ks. – Osiedle Zielone (od strony ronda)
II Ks. – Osiedle Zielone (od strony Osiedla Wierzbowego)

We czwartek 30.01.2019 od godz. 15.30:

I Ks. - Ulica Wągrowiecka (od początku)
II Ks. - Ulica Wągrowiecka (od końca)

W piątek 01.02.2019: Pierwszy Piątek Miesiąca!!!

W sobotę 02.02.2019 od godz. 9.30:

I Ks. – Prosna, Ostrówki, Wybudowanie od strony Prosny do Dworca PKP
II Ks. –
Ulica Cicha, Wiśniowa, Czereśniowa, Sadowa

W Niedzielę 03.02.2019 od godz. 14.00:

I Ks. – Ulica Przemysłowa (od strony obwodnicy),  Ulica: Akacjowa, Klonowa i Parkowa
II Ks. – Nowe bloki przy Gimnazjum, oraz rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie lub w niezamierzony sposób zostały pominięte – prosimy o zgłoszenie!!!