UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

16 MAJA 2021

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18:30, a w soboty i niedziele po Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy także na Apele Jasnogórskie w soboty o godz. 21:00 przy figurze Matki Bożej.
2. Trwamy w nowennie przygotowującej do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją codziennie w ramach nabożeństwa majowego.
3. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędzie się we wtorek o godz. 19:30 w salce katechetycznej.
4. Spotkanie dla Oazy młodzieżowej odbędzie się w piątek o godz. 17:00 (przy figurze Matki Bożej).
5. W najbliższą sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy na czuwanie modlitewne przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, które rozpocznie się o godz. 19:15. Możliwość Adoracji będzie do godz. 22:00. W sposób szczególny zapraszamy na tę Adorację młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
6. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu po drugiej Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy św. porannej.
7. Przypominamy, że po złagodzeniu przepisów sanitarnych w kościele dalej obowiązuje nas zakrywanie ust i nosa maseczkami.
8. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.
9. Zmarł z naszej Parafii śp. Krzysztof Dolatowski, którego pogrzeb odbędzie w środę w Chodzieży. Dobry Jezu…