XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 WRZEŚNIA 2020

1. Zapraszamy do udziału w ostatnim Apelu Jasnogórskim w sobotę o godz. 21:00 przy figurze Matki Bożej.

2. Katecheza przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędzie się we wtorek o godz. 19:30 w salce parafialnej.

3. Zapraszamy młodzież na spotkanie Oazy w piątek, o godz. 17:00 w salce katechetycznej.

4. Możliwość rezerwowania intencji mszalnych na rok 2021 będzie od wtorku 22 września. Można rezerwować je we wtorek i w środę w godzinach urzędowania biura wyjątkowo od godz. 15:30 do 17:30, natomiast w czwartek i piątek po drugiej mszy św. wieczornej, a w sobotę po mszy św. porannej. Biuro parafialne w poniedziałek będzie nieczynne. Przypominamy, że jedna rodzina może zamówić dwie intencje niedzielne lub świąteczne.

5. W dniach 2-4 października w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Gnieźnie odbywać się będą rekolekcje – warsztaty komunikacji i budowania relacji, dedykowane małżeństwom i parom nie mającym przeszkód w zawarciu sakramentu małżeństwa. Szczegóły na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl .

6. W ramach inicjatywy modlitewnej „Oblężenie Jasnej Góry 2020 w twojej Parafii” zapraszamy w sposób szczególny mężczyzn naszej parafii na wspólną modlitwę różańcową w czwartek w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 18:00.

7. Dziękujemy i prosimy o przestrzeganie zasad zasłaniania ust i nosa w świątyni. Prosimy, aby osoby z infekcją dróg oddechowych pozostały w domu.

8. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

9. W minionym tygodniu zmarła śp. Romana Repczyńska. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich zmarłych wspólnie wołając: Dobry Jezu…