Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

Bierzmowanie

 

INTENCJE MSZALNE

 

17-24 LISTOPADA 2019 A. D.

 

Niedziela - 17.11.2019

1)XXXIII Niedziela Zwykła

2)Papieski Dzień Ubogich 

7:30 Z okazji 20-tej rocznicy ślubu Katarzyny i Przemysława, a także w intencji mamy i dzieci,  z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę NMP, zdrowie i siłę na duszy oraz ciele

7:30 †Stanisław, Paweł Kubanek – (int. z okazji rocznicy śmierci)

9:00 †Irena - (int. z okazji rocznicy śmierci), Leon Pietruszczak, zm. z rodz.

10:00 [SOKOŁOWO B.]  †Sylwester Bruch

11:00         †Helena, Marcin Przywarczak, ich synowie, synowe, Marek Górski, Zofia, Józef, Jan Bucholc, S. Kantalicja Dypold, Janina, Antoni Żółkowscy, Agnieszka, Walenty Laskowscy

18:00         Eucharystia Dziękczynno-Przebłagalna, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę NMP, zdrowie i siłę na duszy i ciele w małżeństwie oraz rodzinie

Poniedziałek - 18.11.2019

Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy    

18:00         Z okazji 18-tych urodzin Luizy

18:00         †Władysława Świergosz – int. od siostrzeńca Mirosława z rodziną

18:30         †Małgorzata Anioł – int. od rodziny Nowickich z córkami

Wtorek - 19.11.2019

18:00         †Irena, Zygmunt Binert, zm. rodzice z obydwóch stron i zm. rodzeństwo

18:30         †Elżbieta Dąbrowicz – int. od Barbary i Anny Jura

Środa - 20.11.2019

Świętego Rafała Kalinowskiego, Prezbitera      

18:00         †Marianna, Leon Krojenka, Bolesław, Katarzyna, Józef Pytel

18:00         †Rozalia Frickowska-Bielach – int. od syna Romana z żoną

Czwartek - 21.11.2019

Ofiarowanie NMP   

18:00         †Henryk Repczyński, zm. z rodz. Repczyńskich, Hamerlińskich, Dąbrowskich

19:00         †Julian Szymaniak – int. od wnuczki Joanny z rodziną

19:00         †Tadeusz Opaliński – int. od chrześniaczki Katarzyny z rodziną i siostrą Teresą

Piątek - 22.11.2019

Świętej Cecylii, Dziewicy i Męczennicy          

8:00 W intencji wszystkich Parafian

16:00         Z okazji 70-tej rocznicy powstania Koła Łowieckiego Szarak w Budzyniu

17:00         Z okazji 75-tej rocznicy urodzin Ewy

18:00         †Helena, Roch, Joanna, Jan Jaremba, Joanna, Paweł Kanke, zm. z rodz.

 18:30        †Ewa, Jerzy Rewers, zm. z rodz.

Sobota - 23.11.2019 

8:00 †Barbara, Janusz 6 r. śm. Wiśniewscy – int. od rodziny Kiernów i Mikołajczaków z Damasławka

16:00 [SOKOŁOWO B.]    Z okazji 50-tej rocznicy ślubu Joanny i Franciszka

17:00         Z okazji 45-tej rocznicy ślubu Marii i Józefa

18:00         †Jan 3 r. śm., Walentyna, Józef Miziołek, zm. z rodz. Walińskich i Krawców

Niedziela - 24.11.2019

1)Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

2)XXXIV Niedziela Zwykła

3)Zakończenie Starego Roku Kościelnego         

7:30 †Rajmund Hetmanowski 15 r. śm., zm. rodzice z obydwóch stron, zm. z rodz.

9:00 †Janusz Wiśniewski, zm. z rodz.

10:00 [SOKOŁOWO B.]  †Helena, Jan Mnich, Józefa, Franciszek Kupidura

11:00         †Kazimierz Kęsicki 12 r. śm., jego zm. córka Bogumiła

18:00         †Zenon Tokarz, jego zm. rodzice Anna i Franciszek, Zbigniew, Józefa, Antoni Czernichowscy

18:00         †Józef Łukaszewski 9 r. śm.