XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 PAŹDZIERNIKA 2020

1. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz nowymi wytycznymi państwowymi, z dniem 17 października br. Prymas Polski abp Wojciech Polak udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane wiernym Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz osobom przebywającym na jej terenie. Prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych,
tj. zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie dystansu od siebie.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po Eucharystii o godz. 18:00, natomiast dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

3. Biuro parafialne będzie czynne codziennie po drugiej Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Eucharystii porannej.

4. Katecheza przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędzie się we wtorek o godz. 19:30 w salce katechetycznej.

5. W tym tygodniu spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek o godz. 17:00 w salce katechetycznej.

6. W ubiegłą niedzielę, z racji XX Dnia Papieskiego, zebraliśmy na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 900  zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Z racji odwołanej pielgrzymki do Rokitna, bardzo prosimy, aby osoby, które dokonały wpłaty na wyjazd, zgłosiły się po zwrot pieniędzy do biura parafialnego.

8. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

9. W minionym tygodniu zmarł śp. Władysław Stapiński. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:00. Wieczny odpoczynek…