I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2024r.

1.    W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 16.00, w Sokołowie Budzyńskim o godz. 17.00, oraz w Budzyniu o godz. 18.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. diakon Piotr Mroczkowski, będą              w niedzielę o godz. 17.15.

2.    Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo wraz z przekazaniem nowego ciężkiego wozu ratowniczo – gaśniczego  dla OSP w Budzyniu.

3.    Katecheza dla narzeczonych rozpoczyna się w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Chodzieży       dziś po Mszy św. o godz. 16.00. Zapisy na stronie internetowej narzeczeni.archidiecezja.pl

4.    Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych będzie w poniedziałek o godz. 19.15        w salce parafialnej.

5.    Zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej Duszpasterskiej i Ekonomicznej, które odbędzie się w piątek o godz. 20.00 w salce parafialnej.

6.    Dzień skupienia dla Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 24 lutego w godz. od 9.30 do 13.00,  w parafii klasztornej Ojców Paulinów w Wągrowcu.

7.    Kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć ten sakrament 27 lutego zapraszamy na spotkania za tydzień w niedzielę oraz poniedziałek (25 i 26 lutego) o godz. 19.00 do kościoła. Oba te spotkania są obowiązkowe.

8.    W Środę Popielcową zebraliśmy do puszek 1410 zł na pomoc Caritas dla Ukrainy. Bóg zapłać.

9.    Przy wyjściu ze świątyni zostały wyłożone koperty na wielkopostną daninę diecezjalną. Z góry dziękujemy za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji.

10.     Biuro parafialne czynne będzie w dni powszednie po drugiej wieczornej Mszy Św., a w sobotę po Mszy św. porannej.