XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.2024r.

1.Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18:00, oraz na Apele Jasnogórskie przy figurze Matki Bożej, w soboty o godz. 21:00.
2.Dzisiaj zapraszamy na festyn parafialny, który rozpocznie się o godz. 14.00 „Marszem dla Życia i Rodziny” spod kościoła św. Andrzeja Boboli. Następnie przejdziemy na teren przy plebanii,  gdzie zostaną poprowadzone gry i zabawy dla dzieci, pokazy strażackie, prezentacje pojazdów zabytkowych, występy muzyczne, a także stoiska z przysmakami. Dochód z festynu wspomoże działalność Parafialnego Zespołu Caritas. Na placu będzie także stoisko z materiałami przygotowanymi przez Fundację Małych Stópek.
3.Podobnie jak w roku ubiegłym organizujemy wyjazd na widowisko plenerowe „Orzeł i Krzyż” do Murowanej Gośliny. Jest to spektakl, który w piękny, plastyczny sposób pokazuje historię naszej Ojczyzny. Koszt samego biletu to 100zł. Do tej kwoty trzeba będzie doliczyć koszt dojazdu, który szacujemy na maksymalnie 50zł - w zależności od liczby chętnych. Wyjazd będzie w piątek 19 lipca w godzinach wieczornych. Chętnych prosimy o szybkie zgłoszenia do dziś.
4.Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych będzie w poniedziałek o 19.30 w salce parafialnej.
5.Informacja o bezpłatnym badaniu wady wzroku, które przeprowadzone będzie dnia 26.06 od godz. 16.00 do 17.00, umieszczona jest w gablotce.
6.Msza św. na zakończenie roku szkolnego będzie w czwartek o godz. 8.10. Zapraszamy cała społeczność naszej Szkoły Podstawowej.
7.Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.
8.W czwartek odbył się pogrzeb śp. Kaziemierza Makowieckiego. Wieczny odpoczynek…
9.Biuro parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy św. porannej.